UWAGA STUDENCI SEM. ZIMOWY 2020/21

RIE10A S1Is7; SEE sem.5; HaMT

RIE10 S1Is7; En sem.3; PMiTE

RIE2 S1Is7; MiBM sem.3; PMiTE

RIE13 S1Is7; HPBO sem.5; Przepł.Ciep.

RIE8 S1Is7; IS sem.3; Termod.Tech.

=========================================================================

Konsultacje dla studentów w okresie sem. letni-wrzesień 2020

Potrzebujących/chętnych proszę o kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

celem uzgodnienia dnia/godziny. Możliwe formy po uzgodnieniu j.w.:

telefoniczna

Skype

Szczegóły w/w połączeń - po nawiązaniu kontaktu.

=========================================================================

Poniższe informacje dotyczą zajęć z bezpośrednim kontaktem studentów i prowadzącego i nie mają w tej chwili zastosowania do nowego roku akademickiego 2020/21

• W CZASIE KOLOKWIÓW PMiTE, FoMaEE  NIE MOŻNA KORZYSTAĆ Z ŻADNYCH INNYCH POMOCY OPRÓCZ KALKULATORA + DŁUGOPISU +KARTKI + WŁASNA GŁOWA
  • Wpisywanie zaliczeń do bazy uczelnianej PMiTE, FoMaEE -każdy zainteresowany powinien:1-sprawdzić w wydziałowej bazie ocen  czy ma zaliczone wszystkie ćwiczenia laboratoryjne realizowane w ITC i HMC, 2-warunkiem otrzymania wpisu jest (obok powyższego) posiadanie zaliczenia sprawdzianów z wykładów (dwie części) -proszę sprawdzić czy są wpisane do wydziałowej Bazy Ocen.
  • Osoby które nie figurują w Wydziałowej Bazie Ocen - proszę zgłosić się do prowadzących ćwiczenia laboratoryjne  i załatwić sprawę wpisu do tej bazy.

Kolokwia, sprawdziany pisemne (wszystkie przedmioty) - zakaz używania telefonów komórkowych jako kalkulatorów. Telefony komórkowe muszą być wyłączone podczas pisania sprawdzianów. Nie zastosowanie się do powyższego grozi usunięciem osoby piszącej sprawdzian z sali.

Prowadzone przedmioty

Prace dyplomowe