Dokumenty ITC
Delegacje / Konferencje / Wyjazdy

Celem rejestracji delegacji kosztowej zarówno krajowej jak i zagranicznej w systemie, każdorazowo dla planowanej delegacji należy uzupełnić: kalkulację kosztów podróży (pobierz plik XLS)

Wyjazd zagraniczny

Bilety lotnicze

• Zasady wykupu biletów lotniczych (pobierz plik PDF )
  • Formularz zapytania o rezerwację biletu lotniczego (pobierz plik DOC )
  • Osoby do kontaktu ze strony firmy "TOP Podróże" Ewa Koś (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
    • p. Grażyna Bazela, tel. 91 489 39 93 wew. 107
    • p. Agnieszka Wojciechowska, tel. 91 489 39 93 wew. 103
    • fax. 91 431 03 97

Dane do faktury

Politechnika Śląska

Akademicka 2A

44-100 Gliwice

NIP: 631-020-07-36

Rozliczenie delegacji

• Do rozliczenia kosztów delegacji należy dołączyć i podpisać:
  • Stawki za 1 kilometr przebiegu pojazdu:
    • 0,3343 zł
  • Wysokość ryczałtu za dojazdy: 6,00 zł za każdą rozpoczętą dobę
  • Wysokość diety podczas delegacji 30,00 zł za dobę. Sposób obliczania przysługujących diet:
    • w pierwszym dniu
      • od 8 h do 12 h - 0,5 diety
      • powyżej 12 h - 1 dieta
    • w kolejnych dniach
      • do 8 h - 0,5 diety
      • powyżej 8 h - 1 dieta
  • Wysokość ryczałtu za noclegi: 45,00 zł
Projekty / Granty / Narzuty / Zakup aparatury

Dydaktyka
Zarządzenia Rektora Politechniki Śląskiej
  • Zarządzenie w sprawie obowiązków wynikających z zastosowania 50% kosztów uzyskania przychodu do wynagrodzeń za prace stanowiące przedmiot prawa autorskiego (pobierz plik PDF)
  • Zarządzenie w sprawie trybu udzielania urlopu wypoczynkowego nauczycielom akademickim (pobierz plik PDF)
  • Nazwy Wydziałów Politechniki Śląskiej w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim (pobierz plik PDF)
  • Nazwy jednostek organizacyjnych Politechniki Śląskiej w języku angielskim (pobierz plik PDF)
Karta Synaba
Dodatkowe zatrudnienie
  • Zawiadomienie Rektora o podjęciu dodatkowego zatrudnienia w ramach umowy o pracę (pobierz plik DOC)
Dofinansowania / Wczasy 'pod gruszą'
  • Wniosek o przyznanie dofinansowania indywidualnego wypoczynku dla PRACOWNIKÓW (pobierz plik DOC)
  • Wniosek o przyznanie dofinansowania indywidualnego wypoczynku dla DZIECI (pobierz plik DOC)

Wnioski należy składać w pokoju A-420.