konkurs2018-1.jpgZarząd Stowarzyszenia Wychowanków ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową magisterską wykonaną i obronioną w roku 2016/17 na kierunku Energetyka oraz Mechanika i Budowa Maszyn na Wydziale IŚiE. Do konkursu

możnarównież zgłaszać prace o tematyce energetycznej wykonane na kierunku Inżynieria Środowiska. Prosimy opiekunów prac o zgłaszanie prac dyplomowych, które uzyskały ocenę końcową bardzo dobrą. Termin zgłaszania prac: 15.05.2018. Jednocześnie prosimy opiekunów prac magisterskich o nie zgłaszanie do konkursu tych prac, które wcześniej zostały zgłoszone do innych tego typu konkursów i uzyskały nagrody. Oceny prac dokona Jury podczas specjalnej sesji kół naukowych, która odbędzie się w dniu 29.05.2018 r. (wtorek) w sali 200 (I piętro) budynku „B Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej, Gliwice, ul. Konarskiego 20 o godz. 12:00. Na sesji Autorzy prac dyplomowych dokonują krótkiej prezentacji swojej pracy, która jest oceniana przez Jury. Dla autorów najlepszych prac przewidywane są nagrody pieniężne/rzeczowe.
Prace wraz z prezentacją prosimy zgłaszać do Sekretarza Zarządu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.