Na tegoroczną edycję konkursu można przesyłać prace magisterskie obronione między 1. stycznia 2020 a 31. grudnia 2020. Dyplomy powinny dotyczyć zastosowań techniki obliczeniowej do modelowania procesów cieplno-przepływowych w dowolnej dziedzinie techniki i nauki. Dyplomy mogą być napisane w języku polskim lub angielskim.

Pracę dyplomową należy przesłać do organizatorów konkursu w formie elektronicznej (plik PDF) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31. stycznia 2021. Wraz z pracą należy przesłać dwustronicowe streszczenie w języku polskim lub angielskim (także w formie elektronicznej w pliku PDF) oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy (pobierz plik DOC ). Pliki te należy nazwać odpowiednio:

  • praca_dyplomowa_nazwisko_imię 
  • streszczenie_nazwisko_imię
  • zgłoszenie_nazwisko_imię

UWAGA: Ze względu na ograniczenia serwera poczty elektronicznej, dopuszczalny maksymalny rozmiar pliku PDF zawierający pracę magisterską to 15 MB (w plikach o większej objętości, należy skompresować pliki graficzne, tak aby zachować dopuszczalny rozmiar pliku z pracą). Prosimy również o przestrzeganie nazewnictwa plików, gdyż inaczej nie są one rozpoznawane przez system!

Zgoda na publikację 

Przesyłając pracę dyplomową na konkurs, jej Autor wyraża zgodę na publikacje fragmentów pracy przez instytucje fundujące nagrody. We wspomnianych publikacjach znajdą się powołania na źródłową pracę dyplomową.

Rozstrzygnięcie konkursu

Wybór najlepszych prac zostanie przeprowadzony dwustopniowo. W pierwszym etapie, spośród przysłanych na konkurs prac, wyłonionych zostanie pięciu finalistów. Drugi etap polegać będzie na prezentacji finałowych prac przed jury składającym się z przedstawicieli przemysłu (fundatorów nagród) oraz profesorów uczelni technicznych.

 

Finałowe prace zostaną wyróżnione atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi o łącznej wysokości ok. 6000 zł.

 

Fundatorami nagród są następujące firmy: