doktorat2Matura zdana?🎉

Dowiedz się, co możesz studiować 🧑‍🎓na kierunkach: Modelowanie Komputerowe oraz Energetyka podczas spotkania z wykładowcami 🧑‍🏫 Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki:

https://meet.lync.com/polslpl-polsl/jacek.smolka/KRY05FFL

Czekamy na Ciebie w dniach od 13/08 do 21/08 w godzinach od 10:00 do 12:00. Jeśli nie pasuje Ci ten termin, napisz do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)📧, wtedy umówimy się na indywidualnie spotkanie.

http://ise.polsl.pl/modelowanie-komputerowe.html
http://ise.polsl.pl/energetyka.html

 

nagrodaMiło nam poinformować, że poniższy artykuł doktorski Michała Palacza został wyróżniony jako jeden z najbardziej cytowanych artykułów naukowych czasopisma International Journal of Refrigeration (link) od roku 2017.

Michal Palacz, Jacek Smolka, Andrzej J. Nowak, Krzysztof Banasiak, Armin Hafner Shape optimisation of a two-phase ejector for CO2 refrigeration systems International Journal of Refrigeration, 74 (2017) 210-221.

 

 

 

znak-zapytania.png

Matura napisana

Dowiedz się, co możesz/będziesz studiować na kierunkach Energetyka i Modelowanie Komputerowe 💻.

Kliknij w link:
https://meet.lync.com/polslpl-polsl/jacek.smolka/TZHRSSHW 
i zapytaj wykładowców Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki o szczegóły.

Czekamy na Ciebie od pn do pt od 23.06 do 10.07 w godzinach 15-17.

Jeśli nie pasuje Ci ten termin, napisz do nas (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), umówimy się na indywidualnie spotkanie.

http://ise.polsl.pl/energetyka.html
http://ise.polsl.pl/modelowanie-komputerowe.html

 

nagrodaW środę 15 kwietnia 2020 roku odbył się XIII Finał Ogólnopolskiego Konkursu na najlepszą pracę magisterską dotyczącą Zastosowania metod obliczeniowych do symulacji procesów cieplno-przepływowych organizowany przez Katedrę Techniki Cieplnej Politechniki Śląskiej. Jury składające się z przedstawicieli przemysłu oraz profesorów uczelni technicznych wysłuchało prezentacji trójki finalistów. Jurorzy podkreślili nie tylko bardzo wysoki poziom merytoryczny wszystkich finałowych prac, ale także sposób ich prezentacji.
Laureatami konkursu zostali:
1. miejsce: Piotr Raczkowski (Akademia Górniczo-Hutnicza)
2. miejsce: Piotr Wiśniewski (Politechnika Śląska)
3. miejsce: Marcin Wójcik (Akademia Górniczo-Hutnicza)
Laureaci otrzymali nagrody pieniężne ufundowane przez sponsorów konkursu: Symkom, MESco oraz SBB Energy. Organizatorzy konkursu serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w przyszłorocznej XIV edycji konkursu, na którą można zgłaszać prace magisterskie obronione w 2020 roku.